Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa / Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme, Ikbasoft.com sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Satın alan müşteri bu Hizmet sözleşmesini okudum ve onaylıyorum şeklinde sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Ikbasoft.com sitesinde yer alan tüm temalar ve ücretli materyaller 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu‘na uygun şekilde yasal tescil işlemleri yapılmıştır, tüm satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir.

Sitemizden satın alınan temalarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır. Ikbasoft.com sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Müşteri kurulum sonrası alan adı değişikliği talebinde bulunması halinde +25 TL alan adı değişikliği ücreti ödemek zorundadır. Müşteri satın aldığı temalar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından yapılabilir.

WordPress tema satışlarında sistem dosyalarının veya eklentilerin her zaman en güncel sürüm takibi yapılmalıdır. Bu gibi durumlardan dolayı meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. WordPress ve sunucu güvenliği konusunda her müşterinin profesyonel destek alması önerilir. Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen tüm sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar hariç ) incelendikten sonra en uygun çözüm en geç 5 iş günü içinde sunulacaktır. Müşteri satın aldığı temanın kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur. Ikbasoft.com müşterinin sitesine eklediği içeriklerden dolayı hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşteri kurulum sonrası satın aldığı temayı iade edemez. Farklı bir tema ile değiştirilmesini talep edemez. Müşteri satın aldığı temaların orijinal çizim dosyaları talep edemez. 

TESLİMAT
Müşteri aksi bir istek de bulunmadığı sürece tüm temaların kurulumu ve genel ayarları firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurulum ödeme sonrası en geç 24 saat içinde yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0542) 262 26 01

Copyright © 2013-2017 Her Hakkı Saklıdır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Top